DGS Delivering excellent services - focused on customers

Scroll down

DGS Poland

DGS Operations

Dział Operacyjny w DGS Poland jest odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie firmy, wytwarzanie produktów oraz świadczenie usług. Obejmuje kluczowe obszary biznesowe tj. Produkcję, Technologie, Oprogramowanie i inne.

Czytaj dalej
DGS Operations

DGS Diagnostics

DGS Diagnostics jest częścią światowej organizacji DGS w ramach Grupy William Demant Holding (WDH), który jest parasolem dla wielu niezależnych firm zajmujących się badaniami i leczeniem słuchu.

Czytaj dalej
DGS Operations

DGS Global Shared Services

DGS Poland, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, aktywnie włącza się w budowanie obszaru usług wspólnych (Global Shared Services - GSS) dla firm należących do międzynarodowej grupy WDH.

Czytaj dalej
DGS Operations

DGS Operations

Obszar wspólny

Jego nadrzędnym celem jest dbanie o wszystkie zadania, zarówno operacyjne jak i strategiczne. Zadania te dotyczą całej firmy, a szczególnie działów takich jak: Finanse, HR, IT, Administracja Budynku i biura.

Czytaj dalej
Common

DGS Operations

Produkcja

Firma DGS Poland, znana wcześniej pod nazwą Oticon Polska Production, w styczniu 2008 roku rozpoczęła produkcję aparatów słuchowych, zatrudniając wówczas ok. 150 pracowników. Aktualnie, w DGS Poland wytwarzanych jest ponad 300 000 aparatów słuchowych miesięcznie.

Czytaj dalej
Produkcja

DGS Operations

Technologie

W DGS Poland dbamy, aby nasi klienci korzystali z najnowszych zdobyczy techniki, dlatego nasze zaplecze technologiczne jest bez przerwy unowocześniane, a wszelkie nowinki implementowane są w naszych wyrobach.

Czytaj dalej
Technologie

DGS Operations

Oprogramowanie

W dobie cyfrowych aparatów słuchowych, gdzie możliwości klasycznego śrubokręta używanego do ich regulacji już dawno zostały wyczerpane, istnieje potrzeba stworzenia oprogramowania, które pełnić będzie jego rolę.

Czytaj dalej
Rozwój oprogramowania

DGS Operations

IT

Dział IT zapewnia wsparcie dla procesów produkcyjnych i administracyjnych mających miejsce w DGS Poland oraz firmach z Holdingu William Demant.

Czytaj dalej
IT

DGS Operations

Logistyka

Na obszar Logistyki DGS składają się procesy przepływów materiałowych i informacji związane z planowaniem, zakupami, magazynowaniem, dystrybucją, wysyłkami oraz obsługą klienta.

Czytaj dalej
Logistyka

Aktualności

Najnowsze oferty pracy

Więcej ofert Alt text
Alt text Alt text

Więcej o DGS

Alt text William Demant Holding to parasol skupiający pod sobą szereg niezależnych firm związanych z opieką i leczeniem ubytków słuchu. Każda z tych firm posiada swoją własną pozycję i obszary zainteresowania. DGS stanowi nową tożsamość dla organizacji wewnętrznych usług w ramach WDH, zmierzającą do wykonywania szeregu funkcji, które łączą te firmy, w tym IT, Finanse, HR, Produkcja, Jakość i Logistyka.

Czytaj dalej Alt text