Aktualności

Luty 2018

Stawiamy na długotrwałe relacje z naszymi pracownikami – wywiad

O zmianach w zatrudnieniu pracowników Produkcji i Magazynu, opowiada Elżbieta Adamowicz dyrektor HR.

Czytaj dalej

Szczecin rekrutuje – 300 nowych miejsc pracy w DGS

DGS już po raz drugi włącza się do kampanii organizowanej przez Agencję Rozwoju Metropolii Szczecińskiej i miasto Szczecin. Firma planuje zatrudnić ponad 300 osób w 2018 roku. Poszukiwani będą zarówno specjaliści różnych dziedzin, jak i pracownicy Produkcji oraz Magazynu.

Czytaj dalej

Grudzień 2017

Razem możemy więcej

DGS Poland oraz Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus kolejny rok z rzędu połączyli siły w tworzeniu Szlachetnej Paczki. Razem zebraliśmy przedmioty o łącznej wartości ponad 20 tysięcy złotych, które trafiły do potrzebujących rodzin.

Czytaj dalej

Akademia Lidera w DGS Poland

Nowy program skierowany do liderów Produkcji, Diagnostyki i Magazynów ruszył w DGS Poland. Do końca 2018 roku ponad 140 osób weźmie udział w blisko 10 różnych szkoleniach, które pomogą rozwinąć umiejętności przydatne tej grupie pracowników.

Czytaj dalej

Listopad 2017

Jakość w DGS Poland na najwyższym poziomie

Polska Nagroda Jakości (PNJ) trafiła do DGS Poland. 11 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie, już po raz dwudziesty trzeci wyłoniono zwycięzców konkursu. Zostaliśmy jednym z czterech laureatów tegorocznej edycji.

Czytaj dalej

Moonlight dla DGS Poland

Przynieś swoje CV otrzymaj bezpłatny bilet na koncert szczecińskiego zespołu Moonlight. 18 listopada (sobota) o godz. 19.00 w klubie Rocker usłyszycie zarówno utwory, promujące nową płytę, jak i znane kawałki.

Czytaj dalej

Październik 2017

Wizyta w oddziale firmy sprzedażowej we Francji na 10-lecie DGS Poland

W wyjeździe do francuskiej firmy sprzedażowej Prodition, wzięli udział zwycięzcy konkursu organizowanego z okazji 10-lecia DGS.

Czytaj dalej

Dzień otwarty w DGS Poland

Przekonaj się na własne oczy, jak powstaje nowoczesny aparat słuchowy. Weź udział w wycieczce 7 października (sobota) po niedostępnych do tej pory dla osób z zewnątrz produkcyjnych laboratoriach DGS Poland.

Czytaj dalej

Wrzesień 2017

Zainspirowani do działania

DGS – inspirował podczas trzeciej edycji imprezy Inspiration Day w sobotę 16 września w Operze na Zamku w Szczecinie. Siedmiu prelegentów wystąpiło przed 500 uczestnikami wydarzenia.

Czytaj dalej

Aleja Gwiazd nie tylko w Hollywood

Uroczysta gala w DGS Poland zwieńczyła pół roku wspólnej pracy nad wdrażaniem pomysłów w programie Kaizen. Czym jest Kaizen? To program, który wpisuje się w skandynawską kulturę DGS, ponieważ pozwala pracownikom wpływać na ich codzienne zadania.

Czytaj dalej

Czerwiec 2017

Współpraca DGS PL i ZSEE

List intencyjny związany z nawiązaniem współpracy pomiędzy DGS Poland, a Zespołem Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie został podpisany przez Christiana Kløve, członka zarządu DGS PL oraz Beatę Miętus Dyrektor ZSEE.

Czytaj dalej

Maj 2017

Kaizen reaktywacja

380 osób z 6 różnych obszarów DGS Poland wzięło udział w spotkaniach związanych z reaktywacją programu Kaizen, który umożliwia pracownikom wdrażanie pomysłów na usprawnienie ich pracy. Nowością było zastosowanie autorskiej gry symulacyjnej.

Czytaj dalej

Praktyki na fali

Program płatnych praktyk dla studentów rusza w DGS Poland. Uczestnicy będą mieli okazję pracować w firmie, składającej się z blisko dwóch tysięcy osób oraz poznać nowe trendy i technologie w takich działach jak R&D, Dział Techniczny, Dział Wdrażania Nowych Produktów (NPI), Logistyka, Customer Service, Project Management czy HR.

Czytaj dalej

Kwiecień 2017

DGS na targach pracy

Nowych pracowników szukaliśmy na targach pracy w Szczecinie i Łodzi. DGS promował takie działy jak NPI, R&D, IT, Customer Service, Logistyka, Finanse czy Dział Techniczny.

Czytaj dalej

Wartości DGS – wręczenie nagród

W uznaniu za prowadzenie działań w zgodzie z naszymi wartościami 27 kwietnia w siedzibie DGS Poland, zostali ogłoszeni zwycięzcy nagród przyznanych przez VP Operations.

Czytaj dalej

Kiermasz charytatywny

DGS Poland po raz drugi włącza się w pomoc Victorii Komadzie – dziewczynce, która urodziła się z deformacją nóżek, dwustronną hemimelią piszczelową. Pracownicy DGS wzięli udział w kiermaszu wielkanocnym, który odbył się na terenie firmy.

Czytaj dalej

Marzec 2017

Ze Szczecina do Malmö

W ramach Dni Skandynawskich 100 rowerzystów z klubu Gryfus wyruszyło w czterodniową podróż ze Szczecina do Szwecji. Wśród uczestników znajdują się pracownicy DGS Poland, jednego ze sponsorów imprezy.

Czytaj dalej

Strategia Operations

50 kluczowych interesariuszy Global Opearations z całego świata wzięło udział w spotkaniu organizowanym przez Operations Leadership Group w Kongebakken. W ciągu trzech dni omawiano główne działania na rok 2017.

Czytaj dalej

Styczeń 2017

Szczecin Rekrutuje

DGS włącza się do kampanii „Szczecin Rekrutuje”, która ma na celu promocję nowych miejsc pracy i Szczecina, jako miasta atrakcyjnego pod kątem rozwoju zawodowego. Na stronie www.kariera.szczecin.eu dostępne są linki do kilkudziesięciu firm regionu z ich ofertami pracy.

Czytaj dalej

DGS – plany na 2017

Nowe inwestycje, wzrost zatrudnienia i rozwój pracowników – to priorytety DGS Poland na rok 2017. Firma rozbuduje swoją infrastrukturę, a miejsce pracy w Mierzynie znajdzie kolejne 100-200 osób.

Czytaj dalej

Grudzień 2016

Learning Central

Dostęp do szkoleń w DGS będzie jeszcze łatwiejszy. Wdrożenie nowego systemu pozwoli lepiej koordynować proces rozwojowy pracowników.

Czytaj dalej

Świąteczna pomoc dla niepełnosprawnych

Po raz trzeci zbiórkę dla Ośrodka dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach zorganizowali pracownicy DGS Poland. W tym roku udało się zebrać 4 palety ubrań, maskotek i słodyczy.

Czytaj dalej

Kiermasz charytatywny

DGS Poland włącza się w pomoc Victorii Komadzie – dziewczynce, która urodziła się z deformacją nóżek, dwustronną hemimelią piszczelową. Pracownicy DGS wzięli udział w kiermaszu świątecznym, który odbył się na terenie firmy.

Czytaj dalej

DGS na ITAD

W cyklu konferencji informatycznych IT Academic Day 2016 (ITAD) organizowanych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie wziął udział DGS. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji oraz sprawdzić możliwości podjęcia zatrudnienia.

Czytaj dalej

Listopad 2016

DGS – miejsce dla inżynierów

Ponad 60 otwartych procesów rekrutacyjnych, w tym blisko 70% z nich skierowanych do inżynierów. DGS Poland, będący częścią duńskiej grupy William Demant Holding, drugiego na świecie producenta aparatów słuchowych, daje absolwentom kierunków technicznych i osobom doświadczonym przestrzeń do rozwoju.

Czytaj dalej

Inspekcja FDA zakończona z sukcesem

Food and Drug Administration czyli amerykańska instytucja będąca częścią Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych znana jest ze swoich rygorystycznych inspekcji. Pozytywny wynik audytu w DGS Poland potwierdził pełen profesjonalizm firmy.

Czytaj dalej

SAP Quality Awards

Srebrny medal w zakresie innowacji wdrożenia rozwiązań SAP Success Factors otrzymała duńska grupa William Demant Holding, w skład której wchodzi DGS Poland. Zajęliśmy II miejsce spośród 250 projektów z krajów bałtyckich i skandynawskich.

Czytaj dalej

„Symfonia” w DGS

Blisko 200 osób wzięło udział w wernisażu klubu fotograficznego DGS Poland. Wystawa „Symfonia” prezentowała kobiety oraz instrumenty muzyczne.

Czytaj dalej

Październik 2016

DGS na INTRO

Inżynierów – elektroników, deweloperów, testerów oraz elektroakustyków szukaliśmy na Inżynierskich Targach Pracy Politechniki Krakowskiej (INTRO). DGS Poland promował nowo powstające i poszerzające się działy oraz pokazywał, że Szczecin może być atrakcyjnym miejscem do relokacji.

Czytaj dalej

Sierpień 2015

Reprezentacja DGS w Turnieju Smoczych Łodzi

Jedną z imprez towarzyszących tegorocznym pokazom sztucznych ogni Pyromagic 2015 był Turniej Smoczych Łodzi.

Czytaj dalej

Maj 2015

DGS Business Services – wielkie otwarcie

Po intensywnych przygotowaniach wreszcie możemy powiedzieć – cel został osiągnięty ! :)

Czytaj dalej

Kwiecień 2015

DGS ponownie gościło na Zachodniopomorskich Targach Pracy

W dniu 23 kwietnia w hali przy ulicy Sowińskiego w Szczecinie odbyły się 10-te Zachodniopomorskie Targi Pracy.

Czytaj dalej

DGS Business Services już w biurowcu OXYGEN

Z dumą ogłaszamy, że w efekcie dynamicznego rozwoju DGS Poland powstała nowa spółka DGS Business Services świadcząca usługi w zakresie księgowości, zapewnienia jakości i rozwoju oprogramowania dla firm należących do światowej grupy Wiliam Demant (WD).

Czytaj dalej

Marzec 2015

DGS laureatem plebiscytu „Równa firma” w zakresie działań CSR

Spośród ponad 100 zgłoszonych do konkursu firm, Kapituła Plebiscytu „Równa Firma” przyznała główną nagrodę w kategorii „CSR - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” firmie DGS Poland.

Czytaj dalej

Luty 2015

Dyrektor Generalny DGS Krzysztof Kowalski nagrodzony Perłą Biznesu 2014

Magazyn Świat Biznesu przyznał nagrody w kategoriach Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu 2014 roku. W kategorii Osobowość Biznesu 2014 nagrodę główną – statuetkę Perły Biznesu odebrał z rąk Włodzimierza Abkowicza, redaktora naczelnego Świata Biznesu, Krzysztof Kowalski - dyrektor generalny firmy DGS Poland.

Czytaj dalej

Grudzień 2014

Jesienne targi pracy

W dniach 17 i 18 listopada firma DGS Poland wzięła udział w Giełdzie Pracy zorganizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj dalej

Poszukujemy firmy cateringowej

DGS Poland Sp. z o.o. jest częścią globalnej organizacji DGS, która należy do William Demant Holding zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych.

Zakład, początkowo pod nazwą Oticon Polska Production Sp. z o.o., powstał w 2007 roku w Mierzynie,
gdzie zatrudnienie znalazło 150 osób.

Czytaj dalej

Maj 2014

Praktyki na fali

Myślisz o karierze? Rozpocznij ją z nami! DGS Poland otwiera program praktyk studenckich

Czytaj dalej

Kwiecień 2014

Dni Pracodawców

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy i pracy u nas, spotkaj się z nami podczas Dni Pracodawców.

Czytaj dalej

Marzec 2014

Studenci wyróżnili DGS!

DGS Poland została wyróżniona w II edycji Plebiscytu "Równa Firma", organizowanego przez organizacje studenckie oraz młodych pracowników naukowych Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj dalej

Styczeń 2014

Nowe laboratorium chemiczne.

15 stycznia miało miejsce otwarcie laboratorium chemicznego w DGS Poland, które jest częścią działu PQE (Product Quality Engineering).

Czytaj dalej

Grudzień 2013

18 grudnia został rozstrzygnięty Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Firma DGS Poland zwyciężyła w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w dwóch kategoriach:

  • Firma roku 2013
  • Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw

Jest nam niezmiernie miło, że wysiłek i zaangażowanie, które pozwalają naszej firmie nieustanie się rozwijać, zostały docenione. I właśnie za ten wysiłek i zaangażowanie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Pracownikom.

Czytaj dalej

Listopad 2013

27 listopada odbyła się kolejna edycja targów pracy na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT

DGS Poland znalazł się pośród 22 wystawców, prezentujących aktualne oferty pracy i praktyk dla studentów i absolwentów.
Targi były okazją do rozmowy z przedstawicielami działu HR na temat zatrudnienia w naszej firmie i zdobycia szczegółowych informacji dotyczących oferowanych stanowisk pracy.

http://www.targipracy.zut.edu.pl

Czytaj dalej

Październik 2013

17-go października miało miejsce otwarcie nowego laboratorium w DGS Poland.

Jest ono częścią działu HTC (Hardware Test Center), którego zadaniem jest przeprowadzanie testów aparatów słuchowych na potrzeby
całej grupy William Demant Holding, czyli zarówno aparatów Oticon, jak i Bernafon oraz Sonic.

Czytaj dalej